Tränare

Per Edvall

076-8082277
per.edvall@msgskola.se
Sportchef och samordnare för samtliga idrottsutbildningar på MSG.

Tränare RIG (riksidrottsgymnasiet)

FREESKI

Carolina Edwall

070-572 22 36
carolina.edwall@msgskola.se

Per Fernvik

070-357 99 95
per.fernvik@msgskola.se

Jim Johansson Wolf

073-025 43 41
jim.wolf@msgskola.se

ALPINT

David Andersson

070-627 87 22
david.andersson@msgskola.se

Jonatan Rådman

070-203 49 61
jonatan.radman@msgskola.se

Emil Englund

070-545 36 13
emil.englund@msgskola.se

Niklas Rainer

0280-18987
niklas.rainer@msgskola.se

SNOWBOARD

Göran Erlandsson

070-359 43 43
goran.erlandsson@msgskola.se

Markus Rehn

073-995 55 36
markus.rehn@msgskola.se

Pontus Ståhlkloo

070-518 18 27
pontus.stahlkloo@msgskola.se

Tränare NIU/Särskild variant/LIU

FREERIDEGYMNASIET

Kristoffer Edwall

0280-18945
kristoffer.edwall@msgskola.se
Mentor för HTF19.

Alexander Sverin

0730626365
alexander.sverin@msgskola.se
Mentor för HTF18.

Johan Vogt

johan.vogt@msgskola.se
Mentor för HTF20.

SKIDLÄRARGYMNASIET

Mattias Döl

0280-18944
mattias.dol@msgskola.se
Mentor HTS18-20. Lärare i bl a Naturguidning och Hållbar turism.

Ulf Olmats

0280-18982
ulf.olmats@msgskola.se
Mentor HTS18-20. Lärare i bl a Naturguidning & Hållbar turism.

HOCKEY ACADEMY